вівторок, 21 травня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Олександр Кацуба: Підтримувати українського виробника зараз – здоровий глузд В умовах війни в першу чергу потрібно використовувати той ресурс, що вже є в України, зазначив підприємець

Пріоритетом державної політики щодо забезпечення Збройних сил має бути максимальне завантаження українського бізнесу військовим замовленням. Це дозволить розвивати економіку і зменшити залежність від  наших партнерів. Про це у інтерв’ю заявив підприємець, експерт з енергетики Олександр Кацуба.

На думку Кацуби, держава може за потреби збільшувати податки, але тоді буде логічним залишати більшість зібраних податків саме в Україні.

«Ми всі розуміємо, що війна – це дуже дорога справа. Ми розуміємо, що Україна власним коштом оплачує грошове забезпечення військових, постачання форми й амуніції, пальне, їжу, багато чого ще. Тому держава може і має в разі необхідності підвищувати податки. Але це не має бути рух в один бік. Ми можемо завантажити бізнес виробництвом необхідних для армії товарів, переглянути пріоритети бюджетної політики, зменшити залежність від наших партнерів. В нашій ситуації підтримувати національного виробника – здоровий глузд», – вважає підприємець.

Ми не можемо на 100% покладатися на наших партнерів. Ніякого «економічного дива» під час війни не станеться – це неможливо. Тобто, доведеться використовувати той ресурс, що вже є в України. Чим краще ми це зробимо, тим швидше зупинимо спроби Росії нас знищити.

«Левову частку замовлення має отримувати український бізнес, щоб забезпечувати робочі місця і повертати ці ж гроші в економіку у вигляді зарплат і в бюджет у вигляді тих саме податків», – розповів Кацуба.

Олександр Кацуба – український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії АЛЬФА ГАЗ. З його біографією можна ознайомитись за посиланням.Поділіться цим