неділя, 14 липня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Сирський заявив про відступ росіян під Бахмутом Генерал-полковник відзначив роботу 3-ї окремої штурмової бригади, яка в бою завдала ворогу потужного удару та показала міць української армії

Українські захисники примусили відступити російських агресорів на деяких ділянках Бахмутському напрямку. Про це повідомив командуючий Сухопутними військами генерал-полковник Олександр Сирський у середу, 10 травня.

«Завдяки продуманій обороні на Бахмутському напрямку, ми отримуємо результати ефективних дій наших підрозділів. У тому числі, проводимо ефективні контратаки. На окремих ділянках фронту ворог не зміг втримати натиск українських захисників та відступив на дистанцію до двох кілометрів», – повідомив генерал.

Сирський зазначив, що грамотне проведення оборонної операції виснажило підготовлені сили ПВК «Вагнер» та змусило на певних напрямках замінити їх гірше підготовленими підрозділами регулярних військ РФ, котрі зазнали поразки та відійшли.

«Попри значну концентрацію військ та гучні заяви російських військових злочинців про наміри взяти Бахмут до 9-го травня, ворог так і не зміг захопити українське місто. Наші сили оборони надійно тримають фронт та не дають ворогу просунутись вперед. Битва за Бахмут триває», – додав він.

Генерал відзначив роботу 3-ї окремої штурмової бригади, яка в бою завдала ворогу потужного удару та показала міць української армії.


Наша Рада
Поділіться цим