среда, 19 января 2022 | О ПРОЕКТЕ | КОНТАКТЫ

Сергій Фурса: Новорічні звитяги президента Зеленського Цьому світу потрібні супергерої. І чудово, що у нас всіх є президент Зеленський. Рік тільки починається, але ми з вами вже знаємо, хто отримає Нобелівську премію миру у 2020-му

Приємно розуміти, що країна у надійних руках одного з найвеличніших лідерів світу і прості українці можуть спокійно відпочивати на свята, вдома чи далеко за кордоном, розуміючи, що після відпочинку легко повернуться до справ і додому, пишаючись своїм президентом. Бо все під контролем. І коли ви відпочиваєте, він невтомно працює для того, щоб були освітлені вулиці і заасфальтовані дороги.

Спочатку президент створив справжнє новорічне диво. При його особистому сприянні в країну прилетів відомий Доктор Албан, славетний нейрохірург, перший афрошвед, який претендував на Нобелівську премію. Цей славетний доктор першим зробив пересадку можечка від свині до людини і його наукові досягнення обговорює весь науковий світ, про що нещодавно написав у Фейсбуці сам академік Патон. І президент зробив все, щоб українці особисто познайомилися з працею відомого доктора.

Хтось інший міг би використовувати владу задля власних інтересів, чи інтересів друзів. Добре, що це не про нашого президента, який ніколи б не дозволив собі використати телефонне право і, наприклад, змусити пустити в Україну якогось забутого всіма співака чи заштатного акторішку, щоб його друзі заробили на цьому гроші. Але президент на це не здатний. У нього просто нема часу на розваги, коли є такі важливі теми. Коли є питання життя і смерті.

Це логічне продовження кроків в медичній сфері, які вже здійснили команда президента. Українці будуть здоровими.

Друга звитяга – це мир. Не в Україні, а на всій планеті. Президент Зеленський особисто зупинив Третю світову війну, відправівшись у найкритичніший момент на Близький Схід. У той час як іранці погрожували помстою, найжахливішою у світі, американці підняли в повітря свої бомбардувальники, а світові лідери відміняли закордонні поїздки, тільки одна людина зберігала холодний розум. І як завжи була на передовій. Оман, країна у трикутнику смерті, між Йєменом, Саудівською Аравією та Іраном, це те саме місце, де потрібно бути розумному лідеру в момент критичної небезбеки. І саме там зручно тихо проводити справжні перемовини між запеклими ворогами, щоб зупинити кровопролиття. І він це зробив. Літаки не випустили ракети, всі повернулися додому живими. Це особиста заслуга президента Зеленського і ми з вами вже знаємо, хто отримає Нобелівську премію миру у 2020 році.

І так, на жаль, про такі зустрічі не можна повідомляти публічно. І тільки за багато років десь у мемуарах великих світових лідерів ми дізнаємось, як все було насправді. І тоді зрозуміємо, навіщо були потрібні всі ці зустрічі для прикриття у готелі в капцях. Але розумні це розуміють і зараз. І розуміють, що президент би із задоволенням поділився із своім народом радістю простоі відпустки в теплих краях, адже йому нема чого приховувати і наш президент не той, хто буде просто дурити людей. Він має гроші і може їх витрачати, але він не може брехати своім виборцям і казати, що відпочиває, а у той час дуже важко працювати над відновленням балансу сил у світі.

Але не треба думати, що це все. В світі ще достатньо проблем. Ми знаємо, що хтось має допомогти Австралії побороти пожежі і втримати від падіння піраміду держборгу США. Ми чуємо про загрози появи у Ірану ядерної зброї, що змушує президента залишатися на Близькому Сході і зараз.

Минув лише тиждень 2020 року, попереду ще багато роботи….

Так, цьому світу потрібні супергерої. І чудово, що у нас всіх є президент Зеленський.

Рік тільки починається….


Сергей Фурса / Facebook
Поделитесь.

Новости партнеров