вівторок, 4 жовтня 2022 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Олексій Голобуцький: РПЦ використала українських дітей в антиукраїнській пропаганді Якщо вже кому й намірювати роги й копита, то це самому обвішаному хрестами ФСБ-шнику в сукні

Маємо черговий скандал з безпекою українських дітей: минулого разу ціла Україна кипіла через школярів, котрих потягли в «освітню екскурсію» до країни-агресора, цим разом маємо вже «українських дітей-паломників».

Інтерфакс повідомляє, що Кірілл 7 листопада «зустрівся з українськими дітьми, котрі здійснюють паломницьку поїздку по Росії. Під час спілкування з головою російської церкви юні українці вручили тому в подарунок коровай, а також виконали народні танці і пісні».

Вдумайтесь: наприкінці п’ятого року війни українські дітки розважають руссо-попа танцями й піснями – того самого попа, котрий благословляє вбивство їхніх батьків!

Це обурливо й бридко, просто недопустимо – тим більше, якщо взяти до уваги безпековий аспект. Хто випустив цих дітей через кордон до агресора? Хто відповідає за їхні життя і здоров’я, за те, щоб вони не потрапили в заручники? Хто підписав дозвільні документи, хто нестиме відповідальність за таку… це навіть не халатність, це відвертий саботаж і робота на ворога під час військових дій.

В ситуацію явно має втрутитись не тільки громадськість і ЗМІ.

Навіть якщо це діти з окупованих територій – це привід для скарг до міжнародних структур. Використовувати у війні, навіть ідеологічній, дітей – це край цинізму і має жорстоко каратись.

Те, що під час зустрічі з цими дітьми Кірілл переконував їх, що Українська церква – це «підступи диявола», тільки додає скандалу градусів: «…Я знаю, що дуже непросто сьогодні: ворог роду людського ополчається на єдність нашої Церкви». Хоча якщо вже кому й намірювати роги й копита, то це самому обвішаному хрестами ФСБ-шнику в сукні.


Алексей Голобуцкий / Telegram
Поділіться цим