понеділок, 4 березня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Богдан Буткевич: Саакашвілі треба бути більш розбірливим у виборі бабла Михайло Саакашвілі вже давно займається політикою заради процесу. Він як наркоман, що не може без двіжухи навколо себе

А тепер серйозно про Міхо. Саакашвілі, звичайно, перетворився вже давно, після шашень з Онищенком і Бенею, вечерь з Крюковою, істерик про бариг – на класичного клоуна у п…дарасів. Який зі своєю мутною двіжухою не викликає жодної емпатії.

І, покладаючи руку на серце, взагалі не здивуюсь, якщо він брав-таки бабло у Курченка. У Онищенка ж брав. Він у всіх буде брати, хто підтримає двіж. Чувак вже давно займається політикою заради процесу. Він як наркоман, що не може без качу навколо себе. Ну от і додвіжувався. Треба просто бути більш розбірливим у виборі бабла.

Хоча врахуйте, що в таких ось обставинах він себе почуває як риба у воді. Й далеко ще не факт, хто виграє від цього перфомансу.

Але.

Так-так, зараз я це скажу. Чому СБУ не приходить до Медведчука? А, тому що він кум Путіна й про нього є неформальні домовленості? Чому СБУ не приходить до Шуфрича, Новинського, Льовочкіна, Бойка, Мураєва й іншої 5-колонної наволочі?

А, там важко знайти докази, бо риги були розумні й жодний папірець в них більше 10 хвилин не жив? А, тому що простіше добазаритися з Льовочкіним, ніж реально створювати новий суд?

Кароч, це все я до того, що в цій ситуації п…дарасами є всі. Міхо – бо не гребує мати справу з ворогами країни заради миттєвої політичної вигоди. Влада – бо продовжує використовувати силовиків для власних же політичних розборок.


Богдан Буткевич / Facebook
Поділіться цим