субота, 15 червня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Кличко нецензурно відреагував на чутки про гей-парад у Києві. ВІДЕО Міський голова відразу вибачився за свою "французьку" і попросив передати "небайдужим" хлопцям, щоб вони не хвилювалися

Влада Києва не давала дозволу на проведення Маршу рівності в метрополітені і не виділяла на це грошей. Відповідний коментар мера столиці Віталія Кличко з’явився у соцмережах у понеділок, 3 червня.

«Смикаєте, смикаєте, піднімаєте інформацію… Це п…дьож…», – сказав Кличко на запитання щодо виділення 2 млн гривень на Марш рівності.

А не уточнююче питання, чи влада Києва не має якогось стосунку до цих справ, мер відреагував матом: «Бл…ть. При яких справах? Ніяких дозволів і тим більше грошей на це не виділяли. Це чистий п…дьож. Вибачаюсь за французьку… Не хвилюйтесь. І хлопцям небайдужим передайте».

У свою чергу Київська міська державна адміністрація підтвердила, що не погоджувала проведення Маршу рівності в столичному метро. З міркувань безпеки організаторів просять обрати іншу локацію, але наголошують, що в разі проведення маршу відповідальність за дотримання всіх заходів безпеки покладається на організаторів.

«Крім того, заяви, які поширюють деякі телеграм-канали, про нібито зупинку руху метро на час проведення Маршу рівності та виділення на його організацію коштів із міського бюджету – абсолютно не відповідають дійсності і, очевидно, покликані збурити суспільство та дестабілізувати ситуацію в столиці», – повідомила пресслужба.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник зазначив, що столична влада розуміє, що правозахисні та інформаційно-роз’яснювальні заходи, спрямовані на утвердження рівності, є важливими і в умовах воєнного стану.

«Однак Київський метрополітен – об’єкт подвійного призначення і частина критичної інфраструктури міста, це завжди території підвищеного ризику через обмеженість простору, графік руху поїздів і великий пасажиропотік. Ми не можемо наражати на небезпеку учасників заходу та пасажирів. Тому, аби уникнути можливих провокацій, не можемо дозволити проведення Маршу рівності в метро», – пояснив він.


Наша Рада
Поділіться цим