субота, 20 липня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Путін уже програв війну в Україні – Байден Немає жодної можливості, щоб Володимир Путін виграв війну в Україні, запевнив Джо Байден

Вступ України до НАТО під час бойових дій міг би означати Третю світову війну. Але Росія у будь-якому разі програє війну в Україні. Про це сказав президент США Джо Байден на пресконференції з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо в Гельсінкі в четвер, 13 липня.

«Ніхто не може вступити до НАТО під час бойових дій. Тому що інакше ми були би втягнуті у війну. У третю світову війну», – заявив він.

Говорячи про хід бойових дій в Україні, американський лідер припустив, що Росія не зможе вічно продовжувати їх.

«Я не думаю, що війна може тривати роками, з двох причин. Перше: я не думаю, що Росія може підтримувати війну вічно, перш за все з огляду на ресурси та потенціал. Друге: я думаю, що складуться обставини, за яких врешті-решт президент Путін вирішить, що це не в інтересах Росії – економічно, політично та в інших – продовжувати цю війну», – сказав Байден.

Разом з тим він зізнався, що не може передбачити, як закінчиться війна в Україні.

«Моя надія і мої сподівання, що Україна досягне суттєвого прогресу у наступі», – сказав він і додав, що з часом це може створити можливість врегулювання шляхом переговорів.

При цьому Джо Байден заявив, що Володимир Путін уже програв війну.

«Немає жодної можливості, щоб він виграв війну в Україні. Він уже програв цю війну», – сказав президент США і додав, що не бачить «реальної можливості того, що Росія застосує ядерну зброю».


Наша Рада
Поділіться цим