вівторок, 25 червня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Зеленський порівняв війну з Росією з пирогом Словосполучення «Москва – це дно» отримало практичний результат, нагадав Володимир Зеленський

Український президент Володимир Зеленський порівняв війну з Росією з пирогом, який «треба розділити на шматочки». Про це він сказав в інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову, оприлюдненому напередодні.

«Війна – як той пиріг… З Російською Федерацією. Ми не можемо її з’їсти – рот порвеш, велика держава і велика за обсягом. Цю біду проковтнути складно, треба розділити війну на шматочки. І це перемоги, одна за одною, іноді паралельні, але більшість йдуть одна за одною, послідовно», – сказав Зеленський.

Як приклад президент назвав знищення російського крейсера «Москва», який був таким «шматочком» перемоги для України і потрясінням для тієї Москви, що залишилася, а словосполучення «Москва – це дно» отримало практичний результат.

«Для нас перемога – територія, яка конкретно під захистом гарантій світової безпеки. НАТО або інші безпекові гарантії. Вони дуже важливі», – додав президент.

Зеленський наголосив, що навіть після перемоги у війні Україні доведеться бути сусідом Росії, тому нашій державі потрібно бути міцнішою ніж вона була, а також зробити все можливе, щоб послабити ворога.


Наша Рада
Поділіться цим