неділя, 19 травня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Леонід Кучма: Лишаюся в Україні. Ми вже перемагаємо і це не зупинити На адресу росії скажу лише, що приєднуюсь до слів моїх співвітчизників, які в один голос кажуть: будьте ви прокляті, заявив Кучма

Другий президент України Леонід Кучма заявив, що ніколи не відчував стільки гордості, болю та гніву, як за ці дні, а також наголосив, що залишається в Україні.

«За все своє довге життя я ніколи не відчував стільки гордості, болю та гніву, як за ці дні… Я залишаюся вдома в Україні, бо всі ми на рідній землі, іншої немає. І захищатимемо її ми до самої перемоги всі разом. Без поділу на партійні колони, без особистих інтересів та старих чвар. Об’єднавшись навколо Прапора, Армії, Президента», – йдеться у його заяві, яку оприлюднила у Фейсбуці прес-секретар Кучми Дарка Оліфер.

«Незламність і готовність до самопожертви завжди живуть у наших серцях. Просто це як виверження вулкана: важко розбудити, але стримати вже неможливо. Ніхто і ніколи не втримає наших людей, коли вони піднялися за рідну країну», – йдеться у заяві.

«Україна – не росія. І ніколи не стане росією. Не дочекаються. Ми вже перемагаємо. І це не зупинити. А на адресу рф скажу лише, що приєднуюсь до слів моїх співвітчизників, які в один голос кажуть: будьте ви прокляті», – написав Кучма.


Наша Рада
Поділіться цим