вівторок, 21 травня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Роман Доник: Хто будував укріплення на Харківщині Зараз всі ці люди моляться, щоб укріплення або те що повинно було там бути, захопили росіяни. Бо тоді ні доказів, ні експертиз не буде. Навіть якщо їх вибʼють через дві години, буде пояснення, що окупанти все зруйнували та вивезли

Нагадаю. Укріплення будують (крім першої лінії під вогнем) не військові. А будує ВЦА. Там де вказують військові. При чому не ті військові які будуть там воювати, а поважні пани з ОУВ. Тому якщо укріплення побудовані максимально тупо без врахування висот, рельєфу та доріг, це до тих військових які приїхали у відрядження на «поруліть».

Вони ж потім приймають ті укріплення у підрядчиків. І лише потім передають по актам бригадам, які заходять на ротацію та будуть там воювати. На цих етапах максимальна корупційна складова. Не завжди в грошах. Нагороди які лобіює голова ВЦА, квартири, звання почесних громадян і таке інше.

Майже все набудоване по області, набудоване Синєгубовим з залученням техніки звідусіль. Угрупованням командував генерал Грицьков. Я писав недавно про нього. Заступником у нього був відряджений з ГІМО полковник. Відчуваєте які потужні фахівці і як відповідально вони до цього підійшли?

Зараз Грицьков молиться, та ставить свічки, що його встигли перевести. До Галушкина є свої питання, тому і змінили Драпатим, але  питання фортифікації це точно не його. І саме головне, що генерал Грицьков зараз відповідає за індивідуальну підготовку людей з ТЦК по всім сухопутним військам. Але харківʼян (крім відданих Синєгубову людей з ВЦА) до контроля не допускали. Наприклад того ж начальника військового гарнізону, тупо ігнорували і навіть забували покликати на наради з цього питання.

Зараз всі ці люди моляться, щоб укріплення або те що повинно було там бути, захопили росіяни. Бо тоді ні доказів, ні експертиз не буде. Навіть якщо їх вибʼють через дві години, буде пояснення, що окупанти все зруйнували та вивезли.


Роман Доник / Facebook
Поділіться цим