понеділок, 4 березня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Плюс 137 тисяч: Навіщо Путін збільшує армію? Путін прийняв рішення воювати до останнього. В перспективі шести місяців пересічні росіяни відчують погіршення життя. В перспективі року – РФ буде відчувати себе достатньо погано. Наше ключове завдання витримати

1. Не умением, а числом. Це головний  девіз російської армії останніх століть. Інакше воювати вони не вміють.

2. Путін не може провести відкриту мобілізацію. Скрита провалюється. Тому це буде гібридна мобілізація. І тут все буде складно: народ точно цього дуже боїться.

3. Треба лякати Захід. Зараз багато хто вважатиме, що це крок до подальшої експансії на Захід. Насправді – це латання дірок, які вже видні після 6 місяців війни.

4. Реально ці 137 тисяч з‘являться не раніше середини 2023 року (оптимістичний сценарій). А ще їх треба навчити, одягнути і озброїти.

5. Вибираючи між модернізацією техніки і вкладанням грошей саме сюди, генерали Путіна ідуть перевіреним способом: трупів забагато не буває.

6. Путін прийняв рішення воювати до останнього. В перспективі шести місяців пересічні росіяни відчують погіршення життя.  В перспективі року – РФ буде відчувати себе достатньо погано.

7. Наше ключове завдання витримати. Насправді, у них немає сил для того, щоб зламати ситуацію на фронті. Але нам потрібно більше зброї.


Вадим Денисенко / Facebook
Поділіться цим