субота, 30 вересня 2023 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Що сказав і що не сказав Путін, говорячи про те, що РФ у цій війні ще нічого не починала Нам слід готуватися до затяжної інформвійни за наративом «Захід змушує Україну воювати до останнього українця»

1. Говорячи, що РФ у цій війні ще нічого не починала, Путін нервував. Але він взагалі останнім часом виглядає дуже знервованим.

2. Слід звернути увагу, що у нас, в Україні, всі вхопилися за фразу, що Росія ще нічого не починала. ЗМІ РФ і всі проросійські ТГ-канали у нас вхопилися за фразу: «Захід змушує воювати до останнього українця». З точно таким наративом два дні тому вийшов Янукович, між іншим.

3. Судячи з усього, росіяни ухвалили рішення, що головний наратив їхньої пропаганди (ІПСО) буде зводитися до формули: «Захід змушує вас воювати до останнього українця, а якби ви перестали слухати Захід і здалися б, то тоді ваші міста залишилися б цілими».

Ми маємо готуватися до довгої затяжної інформвійни саме за цим наративом. Росіяни уміють «тримати меседж», тобто не розпливатися, а бити в одну точку. Тому нам уже зараз потрібно: а) знати і розуміти, що вони це робитимуть, а тому не нервуватися зайвого разу; б) бути готовими до цинічності та використання в цій війні будь-кого, зокрема й наших військовополонених; в) розпочати контратаки.

А щодо фрази «Росія ще нічого в цій війні не починала» – забийте. Це як ядерний попіл Соловйова чи захоплення Аляски Володіним.


Вадим Денисенко / Facebook
Поділіться цим