середа, 7 червня 2023 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Володимир Омелян: Чому Зеленський посивів за дві доби Ціна президенства Володимира Зеленського – «сиве волосся» чи мільярди на його офшорах і розвалена держава?

Після провального фото Зеленського зі спортзалу, де він «покакав-побігав-поїв», а в той час в Україні за цю добу загинуло від короновірусу знову рекордні 829 людей, бо влада не змогла забезпечити лікарні грошима і киснем, а українців – провакцинувати, Банкова вирішила змістити увагу на сивину Зеленського.

Можливо, саме заради цього це фото і зробили, щоб невербально показати людям, яка важка шапка Мономаха, що Зеленський так гарує і переживає за Україну, що аж наполовину сивий.

В принципі, непогана технологія. Опустимо той факт, що Зеленському глибоко начхати на українців і Україну.

Лишень, в четвер в парламенті на голові Зеленського не було жодної сивої волосини.

А в неділю в спортзалі вже купа сивого волосся?

Що сталося за дві доби:

  • Зеленського глибоко травмував фак Лероса?
  • Зеленський не отримав останній транш на свої офшори, бо олігархи відмовилися його переказувати?
  • зрадив Єрмак?
  • ваші варіанти

Якщо президент замальовує сивину «радикально чорним кольором» – дивно як для нового обличчя, який би мав переживати за результати своєї роботи, а не те, як він виглядає. Всі ми старіємо…

Але, мабуть фарба для волосся – контрабандний товар з Малої Арнаутської без сплати податків. Бо шампунь її змив наступного ж дня.

Принагідно, хотілося би нагадати президентові, що підписувати антиолігархічний закон в олігархічному костюмі Tom Ford вартістю у понад 140 000 гривень – виглядає трохи не тойво.

Ви або велосипедки одягніть, або цей костюм зніміть.

До речі, костюм за такою вартістю має бути в декларації, а його немає.

Король голий?


Володимир Омелян / Facebook
Поділіться цим