вівторок, 23 липня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Євген Булавка: Чумний барак Коломойського Буковелю треба ж допрацювати сезон. Не втрачати ж гроші через те що якісь смерди інфікуються, а лікарні не приймають хворих, бо ліжкомісця закінчилися

Буковель продовжує працювати на тлі того, що Івано-Франківська область опинилася в стані надзвичайної ситуації через коронавірус.

Треба казати як є – за прибутки олігарха та його підручних українці платять життям і здоров’ям.

Питання не у туристах, які приїхали та поїхали, а у місцевих мешканцях з числа персоналу. Які підхопивши заразу несуть її додому. Логічно, що біда перекинулася на Буковину і Закарпаття, оскільки і з цих регіонів в Буковелі є наймані працівники.

Влада і Зеленський роблять вигляд ніби нічого не відбувається. Так, визнали спалах ковіду і назвали його епіцентр. Але підняти руку на Коломойського, покарати винних, закрити цей чумний барак духу не вистачає.

Бо треба ж допрацювати сезон, не втрачати ж гроші через те що якісь смерди інфікуються, а лікарні не приймають хворих, бо ліжкомісця закінчилися.

Конкретні долі, конкретних людей, їхнє здоров’я, час та кошти на лікування – все це не обходить «слуг народу» і президента, який любить шукати винних у всьому на стороні. Але тут вже не відкрутитися.


Євген Булавка / Facebook
Поділіться цим