вівторок, 18 червня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Андрій Цаплієнко: Глобальний удар Путіна буде в середині України Ви помітили, що промова Путіна на економічному форумі збіглася з активізацією ФСБ на території України?

Путін оголосив війну Америці. Поки що економічну. Це тези, які президент РФ озвучив на Міжнародному економічному форумі: на американській версії глобалізації Росія допоможе поставити хрест; Росія за допомогою Китаю перетворить Америку на оточену фортецю; світ знов буде поділений на тих, хто з Росією, і тих, хто з Америкою (читай, проти Росії).

П’ять років Путін воює з Америкою, але вбиває наших людей. Оскільки нас можна віднести радше до союзників Сполучених Штатів, то ця промова, – до речі, продовження мюнхенських тез Путіна зразку 2007-го року, – є прямою загрозою для нас. Бо, сподіваюсь, всі вже збагнули – Росія ніколи не розглядає окремо економічну війну і брутальну агресію. Все разом. Танки, гроші і газогони в одному пакеті. І все так чи інакше вбиває.

Ви помітили, що промова Путіна збіглася з активізацією ФСБ на території України? Мушу нагадати – дідусь, який заніс півтора кіло тротилу на дитячий майданчик в Запоріжжі, був найнятий на гроші «фесів». Але це – не єдиний випадок. Кричущий, але не єдиний. Я знаю це з перших вуст. Від української контррозвідки.

На жаль, багато з того, що зробили і роблять контррозвідники, повинно залишатися за кадром. Контррозвідка – це найрезультативніша і найефективніша спеціальна структура України, і, я переконаний, вона не пропустить глобальний удар, точка дотику якого буде десь в середині України. Не пропустить, якщо їй не заважати.


Андрей Цаплиенко / Facebook
Поділіться цим