вівторок, 28 листопада 2023 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Олексій Голобуцький: Женя Мураєв – взірцевий донощик на Медведчука Фактично Мураєв примудрився в рекордні строки буквально «провалитись в електоральну дірку». Хлопчик унікальних здібностей!

Дрібного «флюгера»-Мураєва знову розвернуло за недорого, цим разом кардинально: тепер він – «лідер єдиної проукраїнської партії» (цитата з інтерв’ю Мураєва телеканалу «Наш» 14 грудня). Здається, проросійський електорат втратив його безповоротно.

А заодно Женя – взірцевий донощик на Медведчука: не полінувався до глави СБУ звернутися і голосно вимагати «розібратися». Який хороший хлопчик!..

От тільки з технологічної точки зору все це – вкрай дивно і абсурдно. Адже не думає ж Мураєв всерйоз, що його стартовий електорат буде встигати розвертатися за ним з такою самою швидкістю? Позицію виборця можна скорегувати трохи по тій чи іншій проблемі. Можна трохи «пригасити» або загострити. Але ось так різко розвертатися, втрачаючи капці, виборець не здатний – незалежно від поглядів. Мураєв – здатний, до того ж на ходу перемірявши ще кілька пар капців. А ось виборець зазвичай не схильний до таких стрибків з колії.

І куди Мураєв тепер думає поткнутись в плані електорату? Від тих виборців, що прихильно ставляться до Росії і планують обрати лобіста російської мови й відновлення економічних стосунків з РФ, він просто втік. З самим Мураєвим в цьому плані питань жодних: для нього від початку вся ця демонстративна підтримка російської мови, торгівлі з Росією, спільної міжнародної політики з Росією, єдиного культурного простору – все це було «зйомними декораціями».

Тобто, фактично Мураєв примудрився в рекордні строки буквально «провалитись в електоральну дірку» між тими, хто його вже не розуміє і не підтримає, і тими, хто його ніколи не підтримував, бо не розуміє. Хлопчик унікальних здібностей!

Ну, зате на опозиційному флангу стало вільніше і ситуація наблизилась до визначення з лідером: Бойко якраз навпаки, навіть через нібито фейковий акаунт зробив днями дуже ефективний і правильний щодо взаємин з електоратом крок. В результаті, найпевніше, те, що втратив в плані голосів Мураєв, так і перейде єдиним масивом до Бойка – котрий обходиться без екстремальних стрибків ідеології і жорстко дотримується тих самих поглядів, що і його ядерний електорат.


Алексей Голобуцкий / Telegram
Поділіться цим