неділя, 4 червня 2023 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Олексій Мінаков: Перший програш Медведчука Оксана Марченко – це тінь Віктора Медведчука. Це прихильниця російського вектору розвитку України. Це медійна особа, яка не поза політикою

Перший програш Медведчука з початку його медійної активності. Його дружина – Оксана Марченко – достроково покидає проект «Танці з зірками» через те, що зламала два ребра. А значить, не зможе більше піаритись на рейтинговому шоу рейтингового телеканалу «1+1».

Бути дружиною токсичного проросійського політика – це ще не злочин. Але треба розуміти, що саме Оксана Марченко офіційно має бізнес в країні-агресорі та окупованому Криму.

Саме вона в умовах війни, фактично завдяки зв’язкам з Путіним, отримала ліцензію на розробку одного з трьох найперспективніших нафтогазових родовищ в Росії – Гавриківського нафтового родовища.

Крім того, хочу нагадати деякі уривки з її інтерв’ю в квітні 2013 року:

— «Если раньше я старалась не говорить о политике, то сейчас просто не могу молчать! Уверена, с «Украинским выбором» или без него эти спасительные для страны идеи, которые декларирует мой муж, дойдут до людей».

— «Для Украины выгодно вступление в Таможенный союз. И очень важно донести до людей, что это спасительный путь для нашей страны. Даже сейчас у нас гигантский товарооборот с Россией, Белоруссией и Казахстаном. И если мы это уничтожим – завтра в Украине не наступит никогда».

— «Таможенный Союз ни в коей мере не угрожает независимости Украины. А мы как хозяева своей страны должны использовать это экономически выгодное сотрудничество».

Тобто ми маємо справу з медійною особою, яка не поза політикою. Оксана Марченко – це тінь Медведчука. Це прихильниця російського вектору розвитку України.

Але ж це не завадить їй виплисти на якомусь іншому розважальному проекті перед виборами, чи не так?


Алексей Минаков / Facebook
Поділіться цим