субота, 15 червня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Дощ із дронів: Наймасованіший удар по Росії. ВІДЕО За атаками на Севастополь, порт Новоросійська та Туапсинський НПЗ стоять СБУ та Головне управління розвідки Міноборони України

Росія зазнала наймасштабнішого удару безпілотниками з початку повномасштабного вторгнення в Україну. За ним стоять СБУ та головне управління розвідки Міноборони України, стверджують українські ЗМІ. Хоча офіційно Київ, звичайно, не спростовує і не підтверджує цю інформацію. У Туапсі безпілотники вдарили по НПЗ, у Новоросійську та Севастополі по портовій інфраструктурі.

У вас пропущені

У Краснодарському краї під удар потрапили Новоросійськ та Туапс. Місцеві ЗМІ стверджують, що під час масованої атаки на Новоросійськ пролунало понад 30 вибухів.

Сигнал повітряної тривоги у Новоросійську скасували лише після 7:00. До цього часу не починав працювати громадський транспорт, а мешканців міста просили не виходити з дому ні до школи, ні на роботу.

Внаслідок ударів постраждали Новоросійський мазутний термінал та ще один резервуар з паливом, а також дві нафтобази.

В іншому чорноморському місті в Краснодарському краї безпілотники атакували Туапсинський НПЗ (належить Роснафті), який вже неодноразово був мішенню дронів, як і інші об’єкти нафтопереробки в Росії.

Севастополь без світла

В анексованому Севастополі скасували заняття у школах, коледжах та дитсадках через віялові відключення електрики, оскільки після масованої атаки на місто пошкоджено підстанцію. Щоб повністю відновити роботу підстанції, потрібно не менше доби, попередила влада.

“Сьогоднішня спецоперація довела, що росіяни не здатні захистити свої основні морські бази у Севастополі та Новоросійську. Все, що їм залишається — ховати військові кораблі в глибині портів за цивільними судами. Про домінування ЧФ РФ росіяни можуть забути. Українська «бавовна» знайде їх скрізь!», — зазначило поінформоване джерело ураїнських ЗМІ у спецслужбах країни.

У Міноборони Росії стверджували, що вночі та вранці 17 травня російське ППО нібито знищило та перехопило 102 БПЛА, а також шість морських дронів.


Кореспондент.net
Поділіться цим