субота, 20 липня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Зеленський підтвердив контрнаступ ЗСУ Важливо, що Росія відчуває, що їм недовго залишилось, зазначив глава держави

Українські військові ведуть на фронті контрнаступальні та оборонні операції. Командувачі військ налаштовані позитивно. Про це сказав президент Володимир Зеленський на прес-конференції в Києві у суботу, 20 червня.

Відповідаючи на питання журналіста, чи відповідає дійсності заява російського диктатора Володимира Путіна про початок контрнаступу ЗСУ, Зеленський сказав, що контрнаступальні операції ведуться, але він не буде говорити, на якому етапі.

«Цікаво, що Путін сказав про наш контрнаступ. Важливо, що Росія відчуває, що їм недовго залишилось, на мою думку. Контрнаступальні та оборонні дії відбуваються в Україні. На якій стадії, не буду говорити детально», – заявив він.

Президент зауважив, що всі відчують контрнаступальні дії українських військових. Він також наголосив, що не варто довіряти тим чи іншим Telegram-каналам і особливо російському диктатору.

«Мені здається, довіряти треба нашим військовим. Я їм довіряю, я щоденно на зв’язку з нашими командувачами, Сирський, Тарнавський, Москальов, Залужний. Всі настроєні позитивно. Так Путіну і передайте», – додав Зеленський.

Зауважимо, що Путін заговорив про нібито початок контрнаступу українських військових. При цьому він поскаржився на нестачу сучасної зброї у російської армії. Також він стверджував, що окупаційні війська нібито відбивають атаки ЗСУ.


Наша Рада
Поділіться цим