середа, 28 вересня 2022 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Дмитро Вовнянко: Вони все ще не розуміють… Просто розчулює плакат: «Володимире Олександровичу, що взагалі коїться? Ми нічого не розуміємо?»

Ще один почин за сьогодні. У 90 км від Києва біля Коростишева люди перекрили трасу Київ-Чоп на знак протестів проти підвищення тарифів. Почалося. Проте.

Просто розчулює плакат: «Володимире Олександровичу, що взагалі коїться? Ми нічого не розуміємо?»

Не розумієте? Зате я розумію. Коїться те, що людей розвели. Пошили в дурні. Обдурили. Показали їм казочку про дивовижного Голобородька і переконали що актор може бути гарним президентом, бо «він не з системи і красти не вміє». А люди і раді були повірити.

Бо людям був потрібен не ефективний президент, а чарівник, який пообіцяв їм, за них, у їхній країні, вирішити їхні проблеми. Як завжди, коли обіцяють багато халяви задарма – людей кинули. Зеленський – всього лише комік, задача якого вдавати «президента з народу». І це йому вдається все гірше. Його грубіянство та шовінізм уже лізуть з усіх шпарин. Не враховуючи інших залежностей.

Під маркою «гарного хлопця» Україна повернулася до попереднього стану олігархічної держави, якою вона була за Януковича. Це вже не просто очевидно – сліпим треба бути аби не бачити.

І лише натовпи людей, на кшталт тих, що вийшли перекривати шляхи, досі не можуть збагнути, що оце брутальне і шовіністичне створіння – ніяк не Голобородько з телевізора. І навіть не веселий актор зі стендап-шоу. Що він не чарівник, просто тому що чарівників не існує.

Саме тому у чинного президента все ще високий рейтинг, бо люди говорять «Ми нічого не розуміємо!» Бо треба розуміти. Треба прибирати коміка і повертати ефективного президента-реформатора. Петра Порошенка.


Дмитро Вовнянко / Facebook
Поділіться цим