вторник, 25 января 2022 | О ПРОЕКТЕ | КОНТАКТЫ

Богдан Буткевич: Зе-чуваки на Банковій, ви загралися Те, що наговорив цей персонаж – це вже просто за межею. І не вдасться з'їхати, що, мовляв, це не офіційна позиція. Ні, це сказала друга людина після Зеленського

Почитайте, що наговорив цей Андрій Богдан, керівник Зе-офісу, в свіжому інтерв’ю, якщо раптом не бачили:

«– Мы можем Донецкой и Луганской области разрешить разговаривать на русском языке, если у нас начнется мир в стране? Ставим вопрос – «да/нет». Если можем, тогда Донецк и Луганск общаются на русском языке.

– Но вы понимаете силу прецедента? Вы разрешили Донецку и Луганску, потом приходит Одесса и говорит, что тоже хочет.

– Давайте еще угробим пятнадцать тысяч наших граждан в войне?.. Лично мое мнение: я бы разрешил Донецку и Луганску государственный – украинский, региональный – русский и при условии, что после этого они – территория Украины.

– А если так же захочет Харьков и Одесса?

– Давайте тогда всех заставим разговаривать по-украински? Тогда остановимся на том, что Украина – это у нас будет Тернопольская, Львовская и Ивано-Франковская области».

Після цього п…здецю від беніного стряпчого моя особиста іронічно-саркастична опозиція щодо Зеленського перетворюється на різко хейтерську.

Зе-чуваки, я розумію, що у вас пре хайп і вам треба якось пропетляти між двома крапельками й не втратити голоси лайт-вати. Яку у вас жере невпинно Медведчук з Мураєвим. Я розумію, що вам, за великим рахунком, пох і на українську, і на російську – аби просто хайп.

Але те, що наговорив цей персонаж – це вже просто за межею. І не вдасться з’їхати, що, мовляв, це не офіційна позиція. Ні, це сказала друга людина після самого Зеленського. Ви, хлопчики, загралися.

І накрило мене навіть не через мову. А через те, що слова цього хайпожора напряму корелюють з російською пропагандою про «два незгодних регіона, що повстали проти нацистів». Якщо ти, перебуваючи на такій високій посаді, не розумієш, що є червоні межі, за які не можна заходити – значить, ти вже не дурень, а прямий ворог. Й мотивація твоя вже не …бе ні граму. Дуже дякую за остаточний камінгаут.


Богдан Буткевич / Facebook
Поделитесь.

Новости партнеров