четвер, 18 липня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Зеленський зробив несподівану заяву про мобілізацію в Україні У суспільстві є настрої, що "ми вже перемогли", але перемоги ще нема, зазначив Володимир Зеленський

Військові звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням збільшити кількість мобілізованих на фронт. Про це сказав глава держави на прессконференції у середу, 23 серпня.

«Скажу відверто: військові з цим до мене звернулися, щоб дати можливість більше мобілізувати. Більше нічого я вам не можу сказати», – заявив він, відповідаючи на запитання журналістів про можливе збільшення мобілізації.

Він додав, що «в питанні мобілізації дуже важливо розуміти – хто це робить і як».

«Тому питання військкоматів, дуже важливе питання лікарських комісій при військкоматах (ВЛК – ред.) – потрібно дуже швидко, якнайшвидше, прискорити процеси, навести лад, а потім уже розпочинати розмову про те, щоб збільшувати – як і ким», – сказав президент.

Також Зеленський відзначив настрої в суспільстві, що «ми вже перемогли».

«Просто всі почали забувати, давайте відверто, ми трохи розслабилися в думках про те, що ми вже перемогли. Ми не перемогли, я думаю, перший крок, ми перемогли тим, що ми не дали знищити нашу державу. І факт, що вони нас не здатні сьогодні знищити, і цей факт дуже важливий. Це важлива перемога, і наших військових, і нашого народу, який залишався тут і, вибачте, орав на цю перемогу. Чи це остаточна перемога? Ні», – заявив президент.


Наша Рада
Поділіться цим