неділя, 14 липня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

ЗСУ знищили півсотні росіян і взяли під контроль Гостомель. ФОТО З українського боку в боях взяли участь бійці спецназу ГУР МО, 3-ого окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго і групи місцевого спротиву

Українські війська взяли під контроль місто Гостомель під Києвом. За останні дві доби у цьому населенному пункті було знищено понад 50 російських окупантів, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України  знищено в Гостомелі за останні дві доби.

«В боях за Гостомель знищено щонайменше 50 окупантів зі складу 31-шої окремої гвардійської десантно-штурмової бригади (м. Ульянівськ)», – йдеться у повідомленні.

З українського боку в боях взяли участь бійці спецназу ГУР МО, 3-ого окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго і групи місцевого спротиву.

Українські військові захопили численні трофеї. Серед них: зброя, військова техніка, штабні та особисті документи. Захоплену у ворога придатну до використання зброю передано місцевим групам спротиву.

«Слід відзначити, що у знищених окупантів не було при собі військових жетонів та жодних документів, що посвідчують особу, окрім сертифікатів про вакцинацію і незаповнених медичних книжок. Місто Гостомель знаходиться під контролем українських військ», – додали у ГУР МО.

Нагадуємо, що Гостомель одне зі стратегічних передмість Києва. Бої за контроль над ним ведуться від початку російської агресії. Тут знаходиться аеродром, над яким окупанти прагнуть взяти контроль з метою висадки десанту та вантажів.


Наша Рада
Поділіться цим