понеділок, 27 травня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Марина Данилюк-Ярмолаєва: Квартал знову пробив дно Вразила кількість ситих мордяк співвітчизників у залі, яким заходить таких гумор. Там були і баби, і їхні мужики, які явно не на службі. Але не факт, що не мають потужного лівака

Зробили «великодній випуск», де забабахали цілу сценку про поцілунки у рівненському ТЦК. Виглядало все набагато пошліше і ригатєльно, аніж в оригінальному відео на телеграмі Шарія. До слова, як воно попало до Шарія? Куди дивиться СБУ?

По-перше, там на повен рот кілька разів героя номера називають «Олександр Вікторович». Як і оригінального військового-танкіста Ярмошевича, який певний час очолював Рівненське ТЦК. Тобто автори настільки продовжують принижувати людину, що навіть вирішили не міняти її імʼя.

Так між іншим, поки Квартал видає оці хохми «Олександр Вікторович» уже кілька місяців на фронті, перевівся до 5-ї танкової бригади. І ДО призначення в ТЦК багато років був на фронті, був у Дебальцевому, наприклад.

Ось іще відео до «зливу» шкіднику Шарію. Дай Боже, аби кожен «плейбой» так захищав Україну, а не присів на соціал десь в Берліні.

Далі. Як оці тьолки із Кварталу Сопонару та Оруджова опошлили тих баришень із Рівного. І язик вивалили, і бюст показали. Можу сказати одне, коли я десь чую уривки вʼю, де оці дві жінки переказують деталі своїх стосунків з різними мужиками – вони більш огидні аніж пригоди якихось жінок із Рівного. Нафіга виставляти тих рівнянок в гіршому світлі аніж на оригінальному відео?

Окремо цікавить – сценаристи Кварталу у вигляді ментів із РФ і далі будуть надихатися телеграмом Шарія та дискредитувати армію?

Також вразила кількість ситих мордяк співвітчизників у залі, яким заходить таких гумор. Там були і баби, і їхні мужики, які явно не на службі. Але не факт, що не мають потужного лівака. Що тут смішного?

Яка мораль?

Зробіть уже сценку, як грають в теніс в ОП Татаров, Зеленський та Єрмак. Думаю, такий тенісний тройнічок був би набагато цікавіше за сценки із Рівного. Де до речі, як мені писали підписники той Ярмошевич вважається красунчиком – двохметровий танкіст, який гарно робе язиком. І ще не тупий у професійному рівні.

Квартал огидний. І робить ганебну роботу по дискредитації армії, мобілізації і воїнів, які можливо, не ідеальні сімʼянини, але саме завдяки їх роботі на фронті – ви можете плодити цю ганебну творчість. Отакі номери набагато гірші за поцілунки з язиком з шефом.

Також подібні номера обсирають військову форму і шеврони сухопутних військ – бо у цих клоунів все це було в номері.


Марина Данилюк-Ярмолаєва / Facebook
Поділіться цим