четвер, 18 липня 2024 | ПРО ПРОЄКТ | КОНТАКТИ

Василь Рибніков: Хто підсадив керівництво Кремля на «П’яну вишню»? У Росії добігають кінця негласні пошуки високопосадового зрадника, який передав українським бойовикам Головну Воєнну Таємницю, як перемогти непереможну достоєвську армію не військовою майстерністю, а чистою підлістю і брудними, бездуховними трюками, застосування яких ми продовжуємо спостерігати сьогодні на лінії фронту практично повсюди

З перших же днів підступного нападу хижих українських зграй на мирно сплячу російську армію стало зрозуміло, що православне воїнство було піддане цинічній зраді на найвищих щаблях влади, адже інших можливостей навернути на передислокацію могутніх руських вітязєй просто не існує у природі. Навіть в умовах переважаючої більшості негрів НАТО один руський солдат одною саперною лопаткою здатен легко пошматувати танкову армію, і ось потягнувся за своєю вірною лопаткою руський солдат – а її поцупили! Не розгубився Ваня від такої зради, тільки брови насупив, по хатам хахляцьким побіг, пралку вкрав, в собачу будку насрав, велосипед змародерив, поїхав на ньому на передислокацію – а посеред дороги цвях. Не розпізнав зради Ваня, зупинився, за цвяшком нагнувся жадібно, ехма, мовляв, додому повернусь, буду мамку в сраку штрикати, вот смєху-та будєт!

Тут його гусеницею укропівською і переїхало…

Багато таких Вань зловив біндерівський танкист, негр НАТО Микола, на той цвяшок. Але хтось же навчив його цій підлоті?! Чи не приведуть пошуки цього зрадника прямо до Кремля?.. Це питання сьогодні хвилює всю Росію. «Я не згоден з цим. Категорично. Нагорі немає зради – як не було і в 1916 році, – заявляє, однак, ідеологічно правильний російський політолог Перла. – Ентузіасти, як і в тому ж 16-му році, збирають гроші для армії. На чоботи, шашки, гвинтівки…». Ну і де ж тоді ці шашки? Якшо нагорі немає ніякої зради, хто ж тоді поцупив чортові шашки, чим від «Байрактарів» рібятам відбиватися?!. Недавно могутній волонтерський рух Росії всім миром зібрав руським вітязям на «паур банк», вся Росія раділа за пацанов і пишалася щедрістю працівників тилу – та недовго тривала ця радість. Хтось нишком перекрутив контакти «паур банка», і цей дорогий могутній прилад замість того, щоб заряджати пацанам автомати, розрядив їх!

І це був тільки початок.

Зрадник, зокрема, злив українцям текст бойової пісні руських вітязєй «Катюша», а замість «Катюші» підсунув воякам достоєвської армії «Ой у лузі червона калина», вони заспівали, а далі все як у тумані!..

На дуже сильно намоленій іконі «Розп’ятий хлопчик», якою руські космонавти обносили лінію фронту з орбіти, хтось зняв з хлопчика його знамениті трусікі і запхав їх до рук голого Путіна, якого прималював поруч, а до рота хлопчика, у свою чергу, вклав таку мудрість путінську, що коли ікона пролітала над Балаклеєю, руські вітязі замироточили і, таким чином, повністю втратили боєздатність.

Російська преса повідомляє, що все оточення Владіміра Путіна з початку спецоперації «сидить на стакані», начебто знімаючи стрес, але мало хто знає, з чого почалося це неподобство. А почалося воно з того, що якось вночі, коли заступник голови Радбезу РФ Дмітрій Мєдвєдєв спав обличчям в сміттєпровід, хтось прокрався в його оселю і підмінив каністру водкі «Пшенічная» барильцем «П’яної вишні». Вранці Мєдвєдєв приповз до водкопою, хильнув з барильця, ледь не сконав від огиди і поспіхом приніс жахливе укропське питво на роботу, збрехавши колегам, що це ісконно русскій пісюнковий сбітєнь.

Усі дружно пригостилися, потім повторили, потім ще раз повторили – і от вже Росією керує кодло алкоголіків, один Путін ходить тверезий і нічого не може зрозуміти. З іншого боку, а що він може зрозуміти, коли хтось раз за разом міняє в його чудодійній цілющій ванні маралячі роги на баранячі?

Викраденій у Мєдвєдєва «Пшенічній» зрадник, втім, теж знайшов гідне застосування, за чутками, заливши її у вівцю Рамзана Кадирова з іншого боку. Щоразу, цілуючи цю вівцю (як відомо, Рамзан дуже сентиментальний), вірний солдат Путіна чує від неї і там, і там, і навіть там, де взагалі не повинно, задушливий запах перегару, від чого сильно розстраюється, накручує себе, а останнім часом запалює в соцмережах не гірше самого Мєдведєва, що в цілому, якщо подумати, і не дивно.

Дивно інше: чому могутні спецслужби Росії досі не можуть виявити зрадника, який влаштував цей трагічний балаган?

На щастя, як повідомляють джерела в Слідчому комітеті, негласне розслідування злочинів невловимого зрадника наближається до кінця. Ключик до розгадки слідчим надав начальник «Вагнера» пан Прігожин, який в ході вербування зеків на черговій російській зоні, випадково нагнувся за милом, підкинутим підступною рукою зрадника, і потім довго не міг розігнутися під навалою охочих.

Ось це неочікуване знання тюремних традицій, вкупі з тим красномовним фактом, що російська армія на українському фронті вступає в зимову кампанію без шапок, і видало Януковича.

Зрадника можна зрозуміти – скоро українська армія увійде в Ростов, відступати Віктору Федоровичу нікуди, позаду лише Москва, але й там невдовзі буде невесело, ось і вислужується перед Байденом, шлепер, не дарма з нього днями санкції познімали. Так, дивись, і вшиється, падлюка.

Мочити його треба, і якомога швидше, работайтє, браття. Головне, пам’ятайте, що Путін і його друзі до краху Росії, що стрімко наближається, жодного стосунку не мають, їх дезінформували, і взагалі, це все зрадники й вороги народу винні. Час застосовувати розстріли.


Василь Рибніков / UA South
Поділіться цим