среда, 8 декабря 2021 | О ПРОЕКТЕ | КОНТАКТЫ

Олександр Краковецький: «Молоді політики» – це просто набір мотивованих ідіотів Якщо подивитись на поточні рейтинги політиків, то рука мимоволі починає тягнутись до закордонного паспорту

Досить довгий час культивувалась ідея, що старі політики «неправильні», а ось варто прийти «правильним політикам» та «новим обличчям» і все стане добре.

Потім були hromadske і суспільне. Жопа Гнапа, українська «кончіта вурст» зі своєю квартирою, антикорупціонери на чолі з блідолицим, НАБУ, ХУ…БУ і інші НА…БУ, Гацько, технократи і інші саакашвілі.

Всій цій швоблі дали десятки і сотні тисяч доларів грантових і державних грошей, які персонажі успішно про…бали – не лише не створивши щось, а розсарившись з усіма і підірвавши довіру до всіх нових інституцій. А тепер лізуть у політику.

Коли ти дивишся на «стару» гвардію, розумієш, що з нинішніх нових облич такі ж політики, як з мене балерина. Політика – вміти домовлятись з опонентами по менш принциповим питанням і відстоювати свою позицію по ключовим питанням. В більшості «молодих політиків» немає чіткої позиції. Це просто набір мотивованих ідіотів, які, в кращому випадку, «за все хороше і проти всього поганого».

На доу зараз знатний срач – якийсь хер від імені Гнапа вирішив знайти ІТ-спеціалістів для створення сайту з чорними і білими списками людей. Херу насували по саме не балуйся. Тобто людина, яка пішла в політику, не може знайти 500 доларів, щоб зробити сайт. Як ця людина збирається балотуватись в президенти?

І ось дивлячись на це все, в мене є пару питань:

1. Чим керуються міжнародні фонди, коли дають фінансування цим мудодзьобам?

2. Яка нова парадигма прийде на зміну «нових облич»?

3. Коли баба йага стане президентом, яким сервісом покупки авіаквитків ви будете користуватись?


Олександр Краковецький / Facebook
Поделитесь.

Новости партнеров