среда, 18 мая 2022 | О ПРОЕКТЕ | КОНТАКТЫ

Віталий Портников: За кожним із зрадників стоїть Путін Не можна закривати очі на те, що у окупантів є найманці, є прихильники – по всій країні

Один з користувачів соціальних мереж – звичайно ж, близький до Москви український журналіст – пояснив, що не буде дивитись фільм «Кіборги», який героїзує «непотрібну війну», у якій «українці вбивають українців».

Поки що це несміливий, маргінальний тренд у нашому медіа-просторі, він притаманний швидше російській пропаганді. Але з часом, після виведення російських військ він посилиться. До цього треба бути готовими. Не можна зводити війну до боротьби українців з російськими окупантами, не можна закривати очі, що у окупантів є найманці, є прихильники – по всій країні. Але найголовніше – не найманці почали війну. Росіяни її почали.

Агресія завжди запускає механізм колабораціонізму і зради. Той, хто просто притримувався інших поглядів, бере до рук зброю і починає боротися з власною країною, власним народом. Так, він зрадник. Так, він винний. Але ці умови для розбрату створив окупант.

Квіслінг був норвежцем. Петен був французом. Гаха був чехом. Тісо був словаком. Але за кожним з них стояв Гітлер. За Захарченком чи Аксьоновим – і кожним зі зрадників – стоїть Путін.

А за кіборгами стояли не Порошенко з Муженком. За кіборгами стояла Україна. В цьому відмінність.


Виталий Портников / Facebook
Поделитесь.